ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6478541
nr 647 8541
Med konsolbord, höjd: 140
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 juli 2010
kl 19:13:07
200 kr
200 kr